Opinie

„Opinie, które tu znajdziecie, to autentyczne historie ludzi, którzy podjęli trudną, ale niezwykle ważną decyzję o zmianie swojego życia. To także relacje rodzin i przyjaciół, którzy wspierali ich na tej drodze. Chcemy, abyście mogli poznać naszą pracę przez ich oczy, zrozumieć, jakie wyzwania stawiamy przed sobą i jakie efekty osiągamy.”

Ośrodek Niwa
Centrum Leczenia Uzależnień

14 odpowiedzi

 1. Polecam z całego serca. Ośrodek położony w cichym spokojnym miejscu z dużym pięknym ogrodem po którym uwielbiałam spacerować, pisać pracę i słuchać odgłosów przyrody podczas mojej terapii.

 2. To moja 3 terapia stacjonarna ale to w tym ośrodku dopiero zrozumiałem co to znaczy profesjonalne podejście, doświadczenie terapeutów, opiekunów oraz lekarzy. Zespół który działa w tym ośrodku mogę śmiało powiedzieć, że tamte ośrodki zostawia w tyle. Jeśli chcesz się leczyć, a nie pójść na wakacje polecam Ci właśnie ten ośrodek. Marek Narkoman

 3. Bardzo polecam ośrodek Niwa! widzimy się w środy na grupach wsparcia! Trzymajcie za mnie kciuki, a ja lecę zacząć życie od nowa!

 4. Nigdy wcześniej nie miałem styczności z podobnym ośrodkiem nie wiedziałem czego oczekiwać ale po przyjeździe i poznaniu zespołu oraz pacjentów widziałem, że trafiłem w odpowiednie miejsce. Odrazu poczułem, że jestem wśród swoich. Pomimo stanu w jakim tam trafiłem przywitano mnie z uśmiechem, życzliwością i poczułem, że Ci ludzie chcą mi na prawdę pomóc co później stało się faktem. Kameralna atmosfera normalnego domu bardzo pomaga przechodzić trudny czas trzeźwienia. Nie wiem czy można dostać więcej niż oferuje zespół tego ośrodka. Gorąco polecam!

 5. Ośrodek „NIWA” to ciepło, rodzinna atmosfera, profesjonalizm w każdym calu. Co mnie – człowieka uzależnionego od alkoholu zbudowało na nowo, to przede wszystkim podejście zarówno terapeutów, jak i kochanych opiekunek do mojej osoby. Przez cały czas pobytu w ośrodku czułem ich szacunek, zaangażowanie i radość z niesienia pomocy osobom uzależnionym. Ten ośrodek zdecydowanie POMAGA wrócić do życia. Z pełną świadomością POLECAM !!!
  Bardzo ważne jest to, że po odbytej terapii mam kontakt z terapeutami. Mogę zadzwonić, mogę również przyjechać porozmawiać. To bardzo ważne.
  CAŁY ZESPÓŁ OŚRODKA „NIWA” – DZIĘKUJĘ.

 6. Trafiłam tu po długiej namowie ze strony rodziny i przyjaciół. Nie ukrywam, że próbowałam i bywałam już wcześniej na innych terapiach w innych ośrodkach, ale dopiero tutaj poczułam się porządnie zaopiekowana. Już na etapie konsultacji wiedziałam, że naprawdę im na mnie zależy. Miałam wsparcie na każdym etapie terapii. Moja grupa i opiekunowie nieustannie dodawali mi sił. Jeżeli zależy wam na prawdziwej zmianie w życiu to moim zdaniem nie ma lepszego miejsca niż Niwa. „Indywidualne podejście” nie oddaje w pełni tego zaangażowania i troski o pacjenta, którą tu spotkałam. Mam za sobą ponad 4 miesiące wolności od nałogu i ani myślę do niego wracać. Wszystko dzięki skutecznym metodom walki z moim uzależnieniem, które poznałam tutaj na terapii. Z czystym sumieniem polecam to wspaniałe miejsce (i gorąco pozdrawiam Panią Edytkę).

 7. Ośrodek położony w cichej i pięknej okolicy. Pełen profesjonalizm zespołu terapeutycznego, życzliwość i troska opiekunów, indywidualne podejście do każdego z pacjentów daje ogromne poczucie bezpieczeństwa. Dziękuję wszystkim za pokazanie mi nowej drogi-drogi trzeźwości – gorąco polecam ten ośrodek!!!

 8. Profesjonalna grupa terapeutów, ogrom wiedzy która jest nam dostarczana zmienia nas z każdym dniem na dobre. Jestem bardzo zadowolony, że się zdecydowałem i wybrałem ten ośrodek.
  Pozdrawiam cały zespół NIWY!!!!

 9. Początkowo byliśmy sceptycznie nastawieni, ale jak się potem okazało zupełnie niepotrzebnie. Terapeuci z ośrodka Niwa to profesjonaliści o prawdziwie ludzkim podejściu i wielkim sercu. Nikt, naprawdę nikt nie poświęcił nam tyle czasu i nie dał tyle ciepła, co tutaj. Od samego początku dało się zauważyć, że tutaj pracują ludzie z powołania, którzy naprawdę chcą nam pomóc. To już rok odkąd życie naszej rodziny wróciło na normalne tory. Jesteśmy bardzo wdzięczni i polecamy Panią doktor Piątek!

 10. Najlepiej spędzony czas w ostatnim etapie mojego życia to właśnie terapia w tym ośrodku. Świetne miejsce, bardzo profesjonalna pomoc, super terapie, domowa atmosfera. Terapeuci oraz opiekunowie pomocni w każdej sytuacji, podchodzą indywidualnie do każdego i akceptują nas takich jacy jesteśmy. POLECAM!!!

 11. Do pobytu w ośrodku uzależnień nie jest łatwo mi się przyznać. Ale dzięki dobrym lekarzom w Niwie mam jeszcze dziś rodzinę i naprawiam relacje z dziećmi moją Tosią i Michałkiem. Było mi bardzo trudno i wiele razy chciałem się poddać, ale dzisiaj wiem, że to dobrze że tego nie zrobiłem. Bo dzisiaj jestem już innym człowiekiem i jestem dumny z tego że nie piję. Sam walczyłem bardzo długo, ale to ludzie w Niwie pokazali mi, że pomoc drugiego człowieka, który zna i rozumie mój problem dużo zmienia i warto zaufać, bo po długiej pracy nad sobą można zacząć żyć od nowa. Poznałem ludzi takich jak ja i ich obecność i wiedza, że oni też walczą, bardzo mi pomogła.

 12. Ogromna wdzięczność zespołowi z tego ośrodka jak i terapeutą także opiekunom za to co zrobili z moim mężem. Ciesze się wspólnie z nim ze jest trzeźwy i żyje normalnie. To dla nas obu nowy rozdział w życiu! Szczerze polecam ośrodek !!!!

 13. Ogromna wdzięczność zespołowi z tego ośrodka jak i terapeutą także opiekunom za to co zrobili z moim mężem. Ciesze się wspólnie z nim ze jest trzeźwy i żyje normalnie. To dla nas obu nowy rozdział w życiu! Szczerze polecam ośrodek !!!!

 14. Dziękuję, że stworzyliście takie cudowne miejsce dla ludzi często w ciężkich sytuacjach życiowych i chcecie im pomagać. Niesamowita atmosfera panująca w ośrodku oraz miejsce w którym znajduje się obiekt, cisza spokój pomaga się skupić na terapii. Super warunki, czas wypełniony po brzegi, oraz pyszne jedzenie! Gorąco polecam i pozdrawiam cały zespół !!!!!!! 😊

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ośrodek terapii uzależnień

Dzięki tym opiniom możecie lepiej zrozumieć, dlaczego Ośrodek Niwa jest wyjątkowym miejscem, w którym nie tylko pomagamy w leczeniu uzależnień, ale także tworzymy atmosferę pełną zrozumienia, wsparcia i nadziei. Zapraszamy do zapoznania się z tymi relacjami i dołączenia do naszej wspólnoty, która wierzy w siłę odzyskiwania zdrowia i lepszego jutra.

Potrzebujesz pomocy?

Zrób pierwszy krok, zanim będzie za późno!

Zadzwoń lub napisz pod