Galeria

Ośrodek Niwa
Centrum Leczenia Uzależnień

Zobacz nasz ośrodek z bliska

Galeria

Nasz ośrodek

Wirtualny spacer

Okolica Naszego Ośrodka

Ta multimedialna wycieczka pozwoli Ci na bliższe poznanie się z naszym ośrodkiem leczenia i terapii uzależnień.

Kilka słów o galerii oraz miejscu Ośrodka Terapii Niwa:

Nasza Galeria i Miejsce – Ośrodek Terapii i Leczenia Uzależnień Niwa w Wilczkowicach, pod Krakowem

Witajcie w naszej Galerii i miejscu, które jest sercem Ośrodka Terapii Uzależnień Niwa. Ośrodek położony u stóp malowniczych gór Ojcowskiego Parku Narodowego. Mieści się pod Krakowem, w urokliwych Wilczkowicach. Nasza placówka to nie tylko przestrzeń leczenia i wsparcia, to miejsce, w którym kładziemy ogromny nacisk na doświadczenie oraz tworzenie wyjątkowej, domowej atmosfery.

Jesteśmy przekonani, że przywracanie równowagi i nadziei wymaga nie tylko profesjonalnej terapii, ale również ciepła oraz wsparcia otaczającego środowiska. Dlatego nasz Ośrodek Terapii „Niwa” to nie tylko miejsce, gdzie odbywają się sesje terapeutyczne. Przestrzeń, w której nasi pacjenci mogą czuć się komfortowo jest dla nas równie ważna.

W naszej Galerii prezentujemy Wam nie tylko piękne momenty, lecz także świadectwa przemian i sukcesów, które osiągamy razem z naszymi podopiecznymi. To tutaj możecie poznać naszą pracę, naszych specjalistów i przekonać się, że każdy krok w drodze do wyzdrowienia jest dla nas niezwykle ważny.

Zapraszamy Was serdecznie do zapoznania się z naszą Galerią, abyście mogli poczuć tę wyjątkową atmosferę, która towarzyszy procesowi terapii w Ośrodku Niwa.

ośrodek terapii kraków

Potrzebujesz pomocy?

Zrób pierwszy krok, zanim będzie za późno!

Zadzwoń lub napisz pod 

Call Now Button