Galeria

Zapraszamy Was do przeglądania galerii naszego Ośrodka, abyście mogli zobaczyć miejsce, gdzie pacjenci dokonują życiowych przemian.

Ośrodek Niwa
Centrum Leczenia Uzależnień

Sprawdź

Wirtualny spacer

Galeria

Nasz ośrodek

Okolica Naszego Ośrodka

Ta multimedialna wycieczka pozwoli Ci na bliższe poznanie się z naszym ośrodkiem leczenia i terapii uzależnień.

Kilka słów o galerii oraz miejscu Ośrodka Terapii Niwa:

Nasza Galeria i Miejsce – Ośrodek Terapii i Leczenia Uzależnień Niwa w Wilczkowicach, pod Krakowem

Witajcie w naszej Galerii i miejscu, które jest sercem Ośrodka Terapii Uzależnień Niwa. Ośrodek położony u stóp malowniczych gór Ojcowskiego Parku Narodowego. Mieści się pod Krakowem, w urokliwych Wilczkowicach. Nasza placówka to nie tylko przestrzeń leczenia i wsparcia, to miejsce, w którym kładziemy ogromny nacisk na doświadczenie oraz tworzenie wyjątkowej, domowej atmosfery.

Jesteśmy przekonani, że przywracanie równowagi i nadziei wymaga nie tylko profesjonalnej terapii, ale również ciepła oraz wsparcia otaczającego środowiska. Dlatego nasz Ośrodek Terapii „Niwa” to nie tylko miejsce, gdzie odbywają się sesje terapeutyczne. Przestrzeń, w której nasi pacjenci mogą czuć się komfortowo jest dla nas równie ważna.

W naszej Galerii prezentujemy Wam nie tylko piękne momenty, lecz także świadectwa przemian i sukcesów, które osiągamy razem z naszymi podopiecznymi. To tutaj możecie poznać naszą pracę, naszych specjalistów i przekonać się, że każdy krok w drodze do wyzdrowienia jest dla nas niezwykle ważny.

Zapraszamy Was serdecznie do zapoznania się z naszą Galerią, abyście mogli poczuć tę wyjątkową atmosferę, która towarzyszy procesowi terapii w Ośrodku Niwa.

ośrodek terapii kraków

Potrzebujesz pomocy?

Zrób pierwszy krok, zanim będzie za późno!

Zadzwoń lub napisz pod